نتیجه انتخابات هیئت مدیره و بازرسان کانون سراسری انبوه سازان
نتیجه انتخابات هیئت مدیره و بازرسان کانون سراسری انبوه سازان
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب شدرییس جمهوری به پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی و در حکمی ، مهندس "فرج الله رجبی" را برای یک دوره سه ساله به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب کرد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب شد
انتخابات کانون سراسری انبوه سازان مسکن برگزار شدانتخابات هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان صبح امروز در برج میلاد تهران برگزار و نتایج نهایی ترکیب هیئت مدیره اعلام شد.
انتخابات کانون سراسری انبوه سازان مسکن برگزار شد
برپایی نخستین فن‌بازار تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی در پایتخت انرژی ایراننخستین فن‌بازار تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی، ۲ تا ۴ اسفندماه امسال با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و پارک علم‌وفناوری بوشهر در پایتخت انرژی ایران (پارس جنوبی) برگزار می‌شود.
برپایی نخستین فن‌بازار تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی در پایتخت انرژی ایران
بهره گیری از مباحث مهم محیط زیستی و انرژی در معماری هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی (MIDEX) از امروز هم زمان با دو رویداد تخصصی در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
بهره گیری از مباحث مهم محیط زیستی و انرژی در معماری
نگاهی به رشد 7.4 درصدی اقتصاد برای تداوم رشد اقتصادی چه باید کرد؟ دور از انتظار نیست که رشد مثبت و قابل تامل سال 96 در سال 97 هم تکرار شود اما نکته اینجاست که باید برای تداوم این رشد در سال‌های آینده فکری کرد. تنها نکته‌ای که می تواند به تداوم رشد اقتصادی کمک کند یا عدم پیشرفت آن این رشد را تهدید کند، روند سرمایه گذاری در کشور است.
نگاهی به رشد 7.4 درصدی اقتصاد
«بازار تهران» فرو می‌رود؟!منطقه‌ بازار تهران در طول دست‌کم ۱۰ سال گذشته، بیش از پیش شاهد تخریب‌، گودبرداری‌ و ساخت‌وسازهای فراوان بوده است و حدود ۱۰ روز پیش نیز زمین در بازار تهران دوبار فرونشست، بطوریکه یک مسئول میراث فرهنگی از بسته شدن قنات‌های منطقه‌ ۱۲ تهران خبر داده است.
«بازار تهران» فرو می‌رود؟!
نحوه انتشار آگهی پیش فروش ساختمانهیچ انبوه‎سازی قبل از انجام ۳۰ درصد پیشرفت کار، حق انتشار آگهی پیش فروش ساختمان را ندارد.
نحوه انتشار آگهی پیش فروش ساختمان
ویژه نامه نمایشگاه میدکس در شماره 288 نشریه پیام ساختمان منتشر شد
ویژه نامه نمایشگاه میدکس در شماره 288 نشریه پیام ساختمان منتشر شد
مسکن مهرتوقف مسکن مهر چه مضراتی به دنبال خواهد داشت؟
خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد به تعویق می‌افتد
سازندگان و پیمانکاران به مطالبات خود نمی‌رسند
سرمایه ملی و بودجه‌های تخصیص‌یافته بلاتکلیف می‌ماند
بار عظیم مالی و برنامه‌های اجرایی بر دوش دولت می‌ماند