پرداخت تسهیلات بدون سپرده به انبوه‌سازان متوقف شددر حالی نیمه بهمن ماه مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به انبوه‌سازان بدون رسوب حساب خبر داده بود که یکی از اعضای کانون سراسری انبوه‌سازان گفت:‌ پرداخت تسهیلات بدون سپرده به انبوه‌سازان توسط بانک مسکن متوقف شده است.
پرداخت تسهیلات بدون سپرده به انبوه‌سازان متوقف شد
مسکن مهر، 4 درصد تولید ناخالص ملی را بلعیدیک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: مسکن مهر طرح ناموفقی بود که حدود 4 درصد تولید ناخالص ملی در دولت قبل در این طرح هزینه شد، اما نتیجه‌ای برای اقتصاد و خانه‌دار شدن مردم نداشت
مسکن مهر، 4 درصد تولید ناخالص ملی را بلعید
طرح منطقه‌‌بندی، اصل اساسی برای برنامه‌ریزی توسعه‌ای استعلا میرمحمد صادقی گفت: اگر طرح منطقه‌بندی که از طرف اتاق ایران، با محوریت رئیس اتاق و وزارت کشور پیگیری می‌شود، به درستی اجرا شود، خیلی از برنامه‌های توسعه‌ای و عمرانی با شناخت پتانسیل، فرصت‌ها و تهدیدهای منطقه به نتیجه مورد انتظار می‌رسد.
طرح منطقه‌‌بندی، اصل اساسی برای برنامه‌ریزی توسعه‌ای است
دامپینگ فولاد یک اتهام واهی استایران در حالی متهم به دامپینگ در بازار جهانی فولاد شده که رئیس هیات عامل ایمیدرو با رد این اتهام، می‌گوید برخی به دلیل اینکه نگران از دست دادن بازار خود هستند،چنین اتهامی به ایران زده اند.
دامپینگ فولاد یک اتهام واهی است
۷ پیشران تجارت جهان در سال ۲۰۱۷سازمان تجارت جهانی با پیش‌بینی هفت محرک رشد تجارت در سال ۲۰۱۷، گزارش جدیدی را در مورد شاخص چشم‌انداز تجارت جهانی منتشر کرد. هدف از محاسبه این شاخص، تعیین جهت‌گیری رشد تجارت در آینده نزدیک است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که در فصل اول سال ۲۰۱۷، افزایش حمل‌ونقل بین‌المللی هوایی و فروش و تولید خودرو، دو محرک اصلی رشد تجارت هستند.
۷ پیشران تجارت جهان در سال ۲۰۱۷
صعود بورس‌های آسیایی در آستانه انتشار یک گزارش مهمبازارهای سهام آسیایی با انتظار سرمایه‌گذاران برای اعلام جزئیات بیشتر سیاست‌های اقتصادی دولت دونالد ترامپ از جمله اصلاحات مالیاتی، روز دوشنبه در سطح بالاتری بسته شدند.
صعود بورس‌های آسیایی در آستانه انتشار یک گزارش مهم
آخوندی وزیر باقی ماندعباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی از استیضاح مجلس نجات یافت و توانست همچنان در سمت وزیر راه و شهرسازی باقی بماند
آخوندی وزیر باقی ماند
ضمیمه ساخت و ساز دویست و نود و سومین شماره پیام ساختمان منتشر شدضمیمه ساخت و ساز دویست و نود و سومین شماره پیام ساختمان منتشر شد
ضمیمه ساخت و ساز دویست و نود و سومین شماره پیام ساختمان منتشر شد
دویست و نودو سومین شماره هفته نامه پیام ساختمان منتشر شد
دویست و نودو سومین شماره هفته نامه پیام ساختمان منتشر شد
لیزینگ مسکنلیزینگ مسکن را چگونه ارزیابی می کنید؟
تامین مسکن اقشار متوسط جامعه
طرحی موفق برای خروج از رکود مسکن
سرمایه گذاری پرریسک
مبلغ اقساط سنگین و زمان بازپرداخت کوتاه