هفته نامه پیام ساختمان / تشکل ها / انبوه سازان

انتخابات کانون سراسری انبوه سازان مسکن برگزار شد

انتخابات هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان صبح امروز در برج میلاد تهران برگزار و نتایج نهایی ترکیب هیئت مدیره اعلام شد.

توافق اولیه برای وام 100 میلیونی مسکن
در نشست خبر کانون انبوه سازان ایران مطرح شد:

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان از توافق اولیه با بانک مسکن برای پرداخت وام 100 میلیون تومانی ساخت مسکن به سازندگان خبر داد.

تلاش برای جایگاه واقعی  انبوه‌سازان
معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد::

در تلاشیم انبوه‌سازان جایگاه واقعی خود را پیدا کنند و تبدیل به توسعه‌دهنده شوند. اگر این نقش را پیدا کنند می‌توانند تاثیرگذاری بهینه در نظام ساخت‌وساز داشته باشند.

برگزاری انتخابات انجمن انبوه‌سازان استان البرز

انتخابات هیئت‌مدیره انجمن صنفي كارفرمايي انبوه‌سازان مسكن و ساختمان استان البرز برگزار شد.

 بافت فرسوده تعامل شهرداری و شورا را می‌طلبد

نوسازی بافت فرسوده تعامل شهرداری و شورای شهر را می‌طلبد. در بسیاری از مواقع قراردادهایی با انبوه‌سازان منعقد می‌شود که در دوره‌های بعدی به دلیل اختلاف‌نظر مسئولان، انبوه‌ساز دچار مشکل می‌شود.

کمک دولت قفل خروج از رکود است

با توجه به اينکه رويکرد حمايتي از ساخت‌وساز وجود ندارد به نظرم سال آينده هم شاهد رکود خواهيم بود و اگر قرار باشد تحولي صورت بگيرد، در سال 95 خواهد بود.

 انعقاد تفاهم نامه  انبوه سازان  با سازمان ملی زمین و مسکن
رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران خبر داد:

رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران از اتعقاد تفاهم نامه با سازمان ملی زمین و مسکن برای اتمام پروژه های نیمه تمام آن سازمان خبر داد.

موانع اجرای قانون پیش فروش ساختمان
انبوه سازان در گفتگو با پیام ساختمان بررسی کردند؛

دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: مسائل و موضوعات در قانون و آئین نامه پیش فروش ساختمان یک سویه است و بیشتر پیش خریدار در آن دیده شده است در صورتی که قانون باید دو طرف معامله را پوشش دهد.

مجمع سالیانه انبوه سازان کشور برگزار شد

مجمع عمومی انبوه سازان کشور برگزار شد و طی آن سه بازرس اصلی و دو بازرس علی البدل انتخاب شدند.

هـزار و یک گره بیـمه کارگران ساختــمانی

سازمان تأمين اجتماعي به‌عنوان بزرگ‌ترين سازمان بيمه‌گر کشور در حال حاضر علاوه بر 39 ميليون بيمه‌شده بيش از 800 هزار کارگر ساختماني را تحت پوشش بيمه دارد، اما به گفته محمد حسن‌زدا، معاون فني و درآمد سازمان تأمين اجتماعي به دليل کمبود منابع و نقدينگي و مبهم بودن منابع تعيين‌شده براي بيمه کارگران ساختماني در مصوبه مجلس فعلاً اين امکان براي سازمان مهيا نيست تا گروه جديدي از کارگران ساختماني را بيمه کند. اين در حالي است که بر اساس اعلام روساي انجمن‌هاي کارگران ساختماني سراسر کشور هم اينک در بيشتر استان‌ها تعداد زيادي از کارگران با دريافت کارت مهارت در نوبت بيمه هستند.

 1 2 3