هفته نامه پیام ساختمان / بازارساختمان / بازار مسکن - خرید - فروش

کمیسیون ویژه تعیین تکلیف زمین و مسکن محدوده شهرها درکشور تشکیل شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای حل مشکلات مردم در حوزه مسکن و زمین کمیسیون ویژه‌ای با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف قضایی، ثبت و دستگاههای مختلف اجرایی تشکیل شده است.

«بازار تهران» فرو می‌رود؟!

منطقه‌ بازار تهران در طول دست‌کم ۱۰ سال گذشته، بیش از پیش شاهد تخریب‌، گودبرداری‌ و ساخت‌وسازهای فراوان بوده است و حدود ۱۰ روز پیش نیز زمین در بازار تهران دوبار فرونشست، بطوریکه یک مسئول میراث فرهنگی از بسته شدن قنات‌های منطقه‌ ۱۲ تهران خبر داده است.

نحوه انتشار آگهی پیش فروش ساختمان
رئیس دادگستری شهرستان عجب شیر:

هیچ انبوه‎سازی قبل از انجام ۳۰ درصد پیشرفت کار، حق انتشار آگهی پیش فروش ساختمان را ندارد.

راههای سرمایه‌گذاری در بخش املاک ایران
پیشنهادهای رئیس سابق اتحادیه مشاورین املاک تهران برای سازندگی کشور

رئیس سابق اتحادیه مشاورین املاک تهران در مورد سرمایه‌گذاری در بخش املاک کشورهای خارجی گفت: دقیقاً اظهارنظر امروز را سال‌ها پیش زمانی که سرمایه‌های ایرانی به سمت بازار کشور امارات روانه شد را تکرار می‌کنم، پتانسیل بالای کشور ما برای ایجاد ساخت‌وساز و فعالیت‌های عمرانی می‌تواند بهترین بازار برای سرمایه‌های مردم ایران‌زمین باشد. کشور ما هنوز نیاز به سازندگی و پیشرفت دارد.

بدون شرط و شروط صاحب مسکن مهر شوید
عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرهای جدید:

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این که افزایش وام مسکن مهر پردیس کمک به تکمیل آورده متقاضیان است، گفت: با این افزایش آورده مردم تا پایان سال و یا فروردین سال آینده ۲۴ هزار واحد مسکن مهر پردیس به بهره برداری می رسد.

بازار در ازای بازار، تهدید یا فرصت؟
ایرانیان سرمایه‌ها را در بازار داخلی هزینه کنند

وجود مازاد تولید ساختمان در کشور، این تدبیر را می‌طلبد که برنامه ریزی مسئولین به گونه‌ای باشد که در ازای جذب سرمایه‌های خارجی، سرمایه‌های داخلی از کشور رخت نبندند.

مسکن گران شد
متقاضیان مسکن فرصت خرید مسکن را از دست ندهند

افزایش قیمت بیش از 7 درصدی هر متر خانه در آبان و بیش از 7.7 درصدی در آذر ماه امسال در قیاس با مدت مشابه سال گذشته خبر از گرانی قیمت مسکن می‌دهد.

بهره برداری از آزادراه تهران - شمال تا نوروز ۹۶

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال گفت: تنها ۱۲۰۰ متر از حفاری تونل ۶۵۰۰ متری البرز باقی‌مانده است و بخش شمالی آن نیز فعال شده است.

دستور رئیس‌جمهوری برای پیگیری وضع بی‌خانمان‌ها

مرکز گرمخانه جهت اقامت و خوابگاه برای معتادان ساخته می شود.

دهکهای پایین کمک اجاره مسکن می‌گیرند
معاون بنیاد مسکن تشریح کرد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: در قالب برنامه مسکن اجتماعی به چهار دهک کم‌درآمد در شهرهای کمتر از ۵۰۰ هزار نفر و بالاتر از ۵۰۰ هزار نفر به ترتیب ماهیانه ۲۰۰ و ۴۰۰ هزار تومان کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

 1 2 3 4 5  ...