هفته نامه پیام ساختمان / بازارساختمان / بازار مسکن - خرید - فروش

بدون تشریفات وام ۴۰ میلیونی بگیرید

مدیرعامل بانک مسکن با صدور ابلاغیه‌ای به مدیران استان‌ها و مناطق، خواستار همکاری همه شعب این بانک به منظور سهولت در پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیون‌ تومانی مسکن مهر شد.

خرید آنلاین خانه‌های لگویی
خانه ای که تنها در عرض چند هفته و با پیچ گوشتی ساخته می‌شود

مسیر شرکت‌های خانه‌سازی خارجی به سمت ساخت خانه‌هایی است که ارزان و سریع‌تر ساخته می‌شوند.

رونق مسکن با لیزینگ 21 درصدی دشوار است
عضو کانون سراسری انبوه‌سازان:

عضو کانون سراسری انبوه‌سازان، پیش بینی وضعیت بازار مسکن و صنعت ساخت و ساز در روزهای آینده را دشوار دانست و گفت: تاکنون اتفاق خاصی رخ نداده اما می توان انتظار داشت که بازار در سال آینده اندکی از رکود خارج شود.

سهم پارکینگ‌ها از مالیات بر ارزش افزوده چقدر است؟
به اسم مالیات به کام متخلفین

مالیات بر ارزش افزوده یکی از انواع مالیات‌های فراگیر در سطح کشور است که این فراگیری بابی را برای برخی از متخلفین برای دریافت وجه اضافی باز کرده است.

شروط عجیب بانک مسکن برای وام۱۰میلیونی

یک سازنده مسکن مهر پردیس شرط و شروط بانک مسکن برای وام ۱۰ میلیون تومانی را نوعی خرید زمان دانست و گفت: به نظر می‌رسد مسوولان بانک مسکن مایل نیستند پول هنگفتی از بانک خارج شود.

بدون نوبت وام مسکن بگیرید

اگر می‌خواهید وام مسکن دریافت کنید اما هیچ سپرده‌ای در بانک مسکن ندارید، می‌توانید از طریق خریدن اوراق تسهیلات مسکن به وام مورد نظرتان برسید.

راه‌اندازی سامانه خوداظهاری اسناد مالکیت به‌زودی
تویسرکانی خبر داد:

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه پورتالی طراحی شده که به‌موجب آن از مردم درخواست می‌شود برای کنترل سوابق مالکیتی خود تحت عنوان سامانه خوداظهاری اسناد مالکیت از آن استفاده نمایند، گفت: هدف از راه‌اندازی این سامانه کنترل اطلاعات مدیریتی اسناد است.

سه شرط دریافت وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر
بت شکن اعلام کرد:

مدیر عامل بانک مسکن ضمن اعلام آخرین گزارش از تامین مالی مسکن مهر شروط امکان استفاده از افزایش وام این پروژه به ۴۰ میلیون تومان را اعلام کرد.

بانک مرکزی گرانی مسکن را تأیید کرد

بانک مرکزی اعلام کرد:‌ متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه معاملات ملکی شهر تهران در دی ماه امسال ۴۴,۹ میلیون ریال است که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به میزان ۱.۴ و ۹.۹ درصد افزایش داشته است.

چگونه وام بیشتری دریافت کنیم؟
تشریح چگونگی دریافت وام‌های کم بهره با وثیقه رهنی،

مدیر گروه بانکداری اسلامی گفت: دریافت کننده تسهیلات هر چقدر وثیقه بهتری ارائه دهد، باید از تسیهلات بیشتر و با نرخ پایین‌تری برخوردار شود و زمانی که وثیقه خوبی ارائه می‌شود باید این امکان فراهم شود تا وام با نرخ پایین‌تر پرداخت شود

 1 2 3 4 5  ...