هفته نامه پیام ساختمان / بازارساختمان / بازار مصالح ساختمانی

ضمیمه بازار دویست و نودمین شماره نشریه پیام ساختمان منتشر شد

بتن جایگزین آسفالت شد

استفاده از پوشش‌هایی با رویه‌های بتنی در جاده سازی‌‌های سطح کشور به جای آسفالت رواج می‌یابد.

دولت به جای قطع گاز کارخانجات سیمان طلب ۲۹ میلیون دلاری آنها را بدهد
انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان:

با گذشت حدود 50 روز از توقف گازرسانی به کارخانه‌های سیمان، دولت هنوز طلب 29 میلیون دلاری دو سال اخیر کارخانه‌های سیمان بابت سوخت جایگزین را به آنها پرداخت نکرده است.

تهویه در استخر در شرایط تابستانی و زمستانی
به‌طورکلی تهویه در استخرهای شنای سرپوشیده دو هدف کلی را دنبال می‌کند.

تهویه در استخرهای شنای سرپوشیده دو هدف کلی را دنبال می‌کند، اول کنترل رطوبت و دوم تأمین هوای تازه برای افراد درحال فعالیت در فضای استخر.

 صنعت کاشی وسرامیک روی خط قرمز

صنعت کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از جمله صنایعی است که چه در سال‌های تحریم و چه در سال‌های پیش از آن کارنامه موفقی از بعد کیفی و صادراتی از خود به جای گذاشته است

	بازار مصالح سال جدید و اعطای تخفیفات گسترده

در سالی که گذشت بسیاری از مدیران کارخانه‌ها و کارگاه‌ها از وخامت اوضاع به علت کاهش ساخت‌وساز سخن‌های فراوانی گفتند اما به نظر می‌رسد با ارتقای روابط سیاسی این شرکت‌ها بتوانند محصولات خود را باقیمت‌های مناسب به کشورهای همسایه صادر کنند.

 پیش‌بینی قیمت مصالح ساختمانی در سال 94

با توجه به توافقات هسته‌اي ميان ايران و گروه 1+5 بسياري از مردم انتظار اين را دارند که پس از برداشتن تحريم‌ها، قيمت بيشتر اقلام در ايران سير نزولي پيدا کند، اما آيا در بخش مصالح ساختماني هم همين‌طور است؟.

عضویت  نمایشگاه در و پنجره در اتحادیه جهانی نمایشگاه های جهانی
مدیر اجرایی ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی خبر داد :

در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه در و پنجره با فرهاد امینیان مدیر اجرایی ستاد برگزاری نمایشگاه در مورد اهداف مهم ششمین نمایشگاه بین‌المللی و افزایش کمی و کیفی این نمایشگاه به گفتگو نشستیم .

امتیاز 50درصدی برای حضور در نمایشگاه های خارجی
حسین اسپهبدی مدیر عامل نمایشگاه های بین الملی ایران:

در حاشیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره که روز جمعه سوم بهمن‌ماه افتتاح شد، با حسین اسپهبدی؛مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در مورد مباحثی مانند لزوم افزایش صادرات ،اهمیت نمایشگاه برای خروج از رکود،حمایت از تولیدکننده‌ها و... به گفتگو نشستیم

ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت در و پنجره  افتتاح شد

ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت در و پنجره ایران روز جمعه سوم بهمن‌ماه ، با حضور حسین اسپهبدی، مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران ،فرهاد امینیان مدیر اجرایی نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه ، محمدجواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران و با حضور خبرگزاری‌ها و علاقه‌مندان عرصه صنعت و در غیاب مقامات وزارت صنعت و معدن و تجارت افتتاح شد .

 1 2