هفته نامه پیام ساختمان / بازارساختمان / صنعت

فاز ۱۴ پارس جنوبی را به موقع تحویل می دهیم
مدیرعامل شرکت IPMI :

شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران می کوشد با بسیج کلیه امکانات و توانمندی های فنی و مهندسی خود، فاز ۱۴ پارس جنوبی را که یک پروژه بزرگ ملی است به موقع به مرحله بهره برداری برساند.

افتتاح 255 طرح صنعتی و معدنی در سراسر کشور به مناسبت دهه فجر

معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی 255 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 117 هزار میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 22 هزار نفر در تمامی استان‌های کشور به بهره برداری می‌رسند.

بهره برداری از 452 طرح عمرانی و صنعتی درشهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور

معاون وزیر صنت،معدن وتجارت از افتتاح 452 طرح عمرانی و صنعتی ایام دهه فجر خبر داد و گفت: از این تعداد 258 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 2200 میلیارد تومان و 123میلیون دلار ارزی به بهره برداری می رسد.

نرخ سود تسهیلات بانکی برای تولید بالاست
20 هزار و 500 واحد تولیدی تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

وزیر صنعت ، معدن و تجارت از اعطای تسهیلات رونق تولید به 20 هزار و 500 واحد صنعتی و معدنی و کشاورزی به مبلغ 14 هزارو 400 میلیارد تومان خبر داد.

رونق بازار مسکن حلال مشکلات صنعت در و پنجره

رکود بازار مسکن و ساختمان بر مشکلات صنعت در و پنجره افزوده است.

همه موانع را چیده بودند که پیش نرویم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در سال۹۱ شاهد رشد منفی در صنعت و تولید کشور بوده‌ایم ابراز کرد: در سال ۹۱ با رشد منفی ۴۲درصد و در سال ۹۲ در حدود ۱۰درصد رشد منفی داشته‌ایم اما از سال ۹۳ به بعد به سمت و سوی رشد مثبت حرکت کرده‌ایم اما تا رسیدن به رقم ایده‌آل هنوز فرصت باقی است.

 1